Menü

Zerrin Özer Yine Kilo Alıyor

Zerrin Özer son Ankara çalışmasında iki milyon kazandı ama iki kilo daha tombullaştı. Kendi deyimiyle “Kazandığım her milyon bir kilo aldırıyor” derken, daha yüksek ücretle Başkent Gazinosu’nda çalışmaya başlayacağını duyanlar “Duba gibi” bir Zerrin’i görmeye hazırlanıyorlar…

Şöyle bir kendinizi yokladığınızda, kilo aldığınızı farkettiyseniz dikkat edin gençler değil de yaşı ilerlemiş olanlar hemen çok yakıştığını söyleyerek “Aman canım bir gram et bin ayıp örter” derler ve görüşlerinin savunmasına geçerler.

Gelgelelim ne günümüzün moda çizgileri ne de kadın anlayışı şişmana yer vermiyor. Bu yüzden dünyanın dört bir tarafında zayıflamak için salonlar, saunalar açılıyor diyet çeşitleri, ilaçlar yaratılmaya çalışılıyor. Türkiye’de bunları en yakından yaşayan kim mi dersiniz? İçtiği sudan attığı kahkahadan bile kilo alan Zerrin Özer.

Şu sıralar Ankara da çalışan Zerrin bir zamanlar her türlü rejimi uygulayarak ve salonlardan, saunalardan çıkmayarak vermiş olduğu kiloların hepsini tekrar geri aldı. Son yirmibeş gündür Ankara Midnight gece kulübündeki çalışmasında tam iki milyon kazanırken, iki kilo daha alan sanatçı kendi deyimiyle “Benim bir milyon kazanmam bir kilo almama neden oluyor” diye işi espriye vuruyor ama giysilerinden makyajına kadar neyin kendisini ince göstereceğini de açlık içerisinde bulmaya çalışıyor.

İşin tuhafı Başkent’in kirli havasından kendini kurtaramayan Zerrin Özer, şu sıralar Başkent Gazinosu’yla bir aylık anlaşma yaptı. Neden mi tuhaf? Neden olacak, daha büyük bir kazanç sağlayacağını söylediğine göre bu gidişle sahneye duba gibi çıkacak da onun için. Çünkü gözden kaçmayan ve kendisinin de farkettiği birşey var ki, Zerrin’in şansı açılıp, para kazandıkça kilosunda da hızlı bir tırmanış kaydediliyor. Ee, buna göre milyonların karşılığı aşırı kilolarla İstanbul’a dönerse şaşırmamak gerek ona…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.com/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-20-sayisi/)

12.02.2018 18:40

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorum Yaz

Yorumlar