Menü

Nil Burak Sevgilisinin Hışmına Uğradı

Sevgilisi Mahmut Aydın ile gittiği gece kulübünde Sacit Aslan ile Gönül Yazar’ı gören Nil Burak biranda dünyayı unutuverdi. Ankara’daki gazino çalışmasından sonra patronu olacak Sacit Aslan ile aşırı samimi olmasına dayanamayan Mahmut Aydın da Nil Burak’ın beklemediği bir şekilde geceyi noktalayarak sevgilisine iyi bir ders verdi…

Bir kulüpteki çalışmasının dışında uzun süredir sahneden uzak kalan Nil Burak büyük bir atağa hazırlanıyor. Ankara’da sahneye çıkacak olan sanatçı tüm hazırlıklarını tamamlarken Başkent’den sonra hemen İstanbul’da gazio neonlarına adını yazdırmaktan başka irşey düşünmüyor. Bu arada yeni sevgilisi tekstilci Mahmut Aydın’la da o kulüp senin bu disko benim diye gezerek neşeli saatler geçirip, kendisine yeterince doping sağlıyor.

Ancak geçtiğimiz gece neredeyse tüm planlarını suya düşürecek bir olayla karşılaştı. Daha doğrusu kendisi yarattı. Mahmut Aydın’la birlikte Regine Gece Kulübüne giden Nil Burak orada Gönül Yazar ile birlikte Sacit Aslan’ı görünce dünyayı unutuverdi. Aynı masayı paylaşmakla kalmayıp İstanbul’daki gazino yatırımını yapan ”patron baldan tatlıdır” ilkesine bağlı kalan sanatçı Sacit Aslan’ı sıkıştırdıkça sıkıştırdı. Gönül Yazar bu haraketlere kahkahalar atarken sevgilisinin arkasını dönüp bir başka erkekle ilgilenmesini hazmedemeyen Mahmut Aydın Burak’ı kolundan tuttuğu gibi birazcık zorla dansa kaldırdı. Nil Burak’ın her türlü yumuşatıcı denemesi boşa giderken Mahmut Aydın son tembihleri ile tekrar masalarına döndüler. Ancak masalarında eski hava tekrar esmeye başlayınca da acele hesap isteyip yeni başladıkları geceyi noktalayıverdi.

İki sevgili biraz itişe kakışa kulüpten çıkarken Sacit Aslan ve Gönül Yazar olanlardan bihaber renkli saatleri kovalamaya devam ettiler. Nil Burak böylece belki İstanbul’da dûşlediği sahne olayında birşey kaybetmedi, belki de kazandı ama Mahmut Aydın ile olan beraberliği bundan sonra nasıl gelişecek bakalım?..

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.com/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-20-sayisi/)

12.02.2018 04:17

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorum Yaz

Yorumlar