Menü

Meral Gökçe Erkeğini Arıyor

Parası, pulu, şanı, şöhreti, kapısında teklif için bekleyen yapımcılar, organizatörler… Kısaca herşeyi var. Var ama, kendisini mutlu edecek, “sevdiğim” diyebilecek bir erkeği yok “Kartallar Yüksek Uçar”ın Alev Taşkın’ı Meral Gökçe’nin… Şu sıralarda da gerçek yaşamında büyük bir ızdırap çekiyor ve kalbini çalacak bir erkeği bulabilmek umuduyla alev alev yanıyor Alev Taşkın. Hatta öyle ki, “Beni sevecek bir erkek olsun, herşeyimden vazgeçeceğim” diyebiliyor.

Bundan yaklaşık üç yıl önce gazino sahnesine umutla çıkarak epey uzun sürecek bir programda solistaltı olmuş ve tek düşüde mesleğinde daha yukarı basamaklara çıkabilmekmiş. Ancak bu sırada karşısına çıkarak gönlünü çalan erkek sahneyi bırakmasını ve evinin kadını olmasını istemiş. O da sevdiği uğruna herşeyi bir kalemde silmiş ve “Evet” diyerek imzayı bastıktan sonra da sahneler onun için sadece albümleri, bellekleri süsleyen bir anı olarak kalmış. Ne var ki, uğruna bir takım özverileri göze aldığı bu yuva fazla sürmemiş ve nikah memuru önünde başlayan birliktelik yargıç önünde son bulmuş.

Sonra yaşamını ticaret dünyasında sürdürmeye başlamış ama bu arada gelen bir teklifle birdenbire sanki sihirli bir değnek dokunmuşçasına yaşamında bir dönüm noktası yaratıvermiş.

Evet, şimdi geride kalan “Kartallar Yüksek Uçar” adlı televizyon dizisinde önce pavyon şarkıcısı Şükran Alev, daha sonra ise esrar tuzağına düşerek kendi ölümünü hazırlayan, büyük gazinoların ünlü assolisti Alev Taşkın rolünde izlediğimiz Meral Gökçe’nin diziden önceki ve sonraki yaşamının küçük bir panoraması bu söylediklerimiz. Bugün Meral Gökçe’nin aklınıza gelebilecek her türlü maddi imkanı var kendi çapında… Para, pul, şan şöhret kapısında teklif için bekleyen yapımcılar, organizatörler. Ama tüm bunlara karşın yaşamını paylaşacağı büyük bir aşkla bağlanacağı “Sevdiğim erkek” diyebileceği hiç ama hiç kimsesi yok. Kalbinin ayrılıktan sonra iyice boşaldığını, adeta ot gibi yaşadığını söyleyen Meral Gökçe içinde kopan fırtınayı da şöyle dile getiriyor: “Ben mutluluk uğruna herşeyi yapabilecek bir kadınım. Bunun bir örneğini geçmişte yaşadım ama aradığımı bulamadığım için kısa süreli oldu kalbim bomboş. Beni sevecek, sayacak, mutlu edebilecek bir erkek arıyorum. İnanın bu özellikleri taşıyan bir erkek çıksın karşıma her şeyi bir kenara bırakır, kedisine koşardım. Ben böyle zenginliği, şöhreti n’yapayım. Mutsuzum, sevmeye, sevilmeye müthiş bir ihtiyaç duyuyorum. O erkeği bulduğum zaman hem onu mutlu edeceğim, hem de ben dünyanın en mutlu insanı olacağım.” Evet Kartallar Yüksek Uçar’ın Alev Taşkın’ı, kalbini çalacak bir erkeği bulabilmek umuduyla alev alev yanıyor. Ne dersiniz bu alev nasıl söner acaba?

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.com/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-21-sayisi/)

21.02.2018 03:18

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorum Yaz

Yorumlar