Menü

Hülya Avşar Kendine Yeni Bir Hami Buldu

Adını sinemada olduğu kadar aşk piyasasında da sık sık duyuran Hülya Avşar, kendine yeni bir hami bulmanın mutluluğunu yaşıyordu Gala Kulüp’te… Hem dans etti, hem de hamisine dans ettirdi… Ve bu yeni hami de genç ve başarılı işadamı Osman Hattat’tı…

Genç starların başında gelen ve sinemada geçer akçe olan Hülya Avşar, aynı zamanda birbiri ardına patlattığı aşk skandallarıyla da günün kadını olma özelliğini koruyor.

Hemen hemen sinemaya adım attığı andan itibaren adını birçok erkekle konuşturan Hülya Avşar, bir zamanlar da İbrahim Tatlıses ile gazinocu Selçuk Aslan arasında tura çıkmıştı.

Bir bakıyorsunuz, evine kapanıyor “Selçuk izin vermiyor” diyor, ertesi gün bir de bakmışsınız ki Hülya Avşar, neredeyse güneş doğarken evine gidiyor.

Ama hiçbir erkeğin kölesi olmadığı gibi, bağımlı da kalamıyor. Değişiklikten hoşlandığını her haliyle belli eden Avşar, aynı zamanda butikçi sevgilisi Adnan Güngör’ün izlerini silemediğini de yakın dostlarına tekrarlamaktan geri kalmıyordu.

Ama dediğimiz gibi her defasında özgürlüğünü kaptırmıyordu. Bu konudaki becerisi de Hülya Avşar’ın daha çok erkekler tarafından revaçta olmasını sağlıyordu.

Hafta içinde bu becerikli kadın boş durmayıp kendine yeni bir hami buldu. Zengin genç işadamı Osman Hattat’la hafta içinde Gala Kulüp’teydi ve özellikle Osman Hattat Hülya Avşar’a yeni hami olduğunu her halinden belli ediyordu… Hele pistte romantik danslar ederlerken, Hattat’ın gözleriyle çevreyi taraması işin bir başka ilginç yanıydı.

Evet, Hülya Avşar yine boş kalmadı… Dediğimiz gibi bu kez kendini koruyacak ve ona her bakımdan yardımcı olabilecek kişi Osman Hattat… Hem parasıyla, hem de çevresiyle… Hülya Avşar da bu zengin işadamının yakın ilgisinden ve yeni hamiliğinden mutlu ki, o gece geç saatlere kadar hem dans ettirdi hem de dans etti…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.com/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-20-sayisi/)

03.02.2018 00:37

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorum Yaz

Yorumlar