Menü

Hakan Peker’e İki Büyük Darbe

ŞEY Gazetesinin eski dans kral ve kraliçelerinden Hakan Peker ve Nadya Peker çifti çocuklarına rağmen yuvalarını kurtaramayıp boşanmaya karar verdiler. Bu karardan sonra Hakan Pekerin sağkolu olan dansçısı Bülent de gruptan ayrılarak Nadya ile bir grup kurmaya girişince sevilen dansçı gerçek bir “Ali Cengiz Oyunu” ile karşılaştı…

Gerek televizyonda gerek gazino sahnelerinde showlarıyla gün geçtikçe aşama kaydeden Şey Gazetesi’nin dans kral va kraliçelerinden Hakan – Nadya Peker ve dans grubu son günlerde büyük bir sarsıntı geçirdi.

Önce çocukları yüzünden yürütmeye çalıştıkları evliliklerinin artık dayanılmaz hale geldiğini anlayınca boşanmaya karar veren Nadya – Hakan Peker çifti evlerini ayırınca grup, Orient Gazinosu’nda Nadya’sız çalışmaya başladı.

Arkasından Peker’in sağ kolu olan Bülent Güven’in kendi başına grup kurmak isteyişiyle ayrılması, birlikte yaptıkları figürlerde Hakan Pekeri zora soktu ama kısa zamanda toparlanan grup Arabistandan bile teklif alarak ihraç sanatçılar arasına giriverdi.

İşte bu iki sarsıntıyı Hakan Peker bakın nasıl anlatıyor:

”Daha boşanmadan, hatta kavga bile etmeden Nadya ile Bülent bizim eve gelip eşyaları topladılar ve karımın evi terketmesinde en güvendiğim dansçım en büyük yardımcısı oldu. Sonra da Nadya ile birleşti Bülent, Eray Kurşuncu’nun grubundayken dans etmeyi bile bilmezdi, benden öğrendi. Nadya da Tolga Hanın kızları arasında kaybolmuşken sayemde yıldızı parladı. Ama ikisi de bensiz bir hiç olduklarını anlayacaklar. Utanmadan bir de diğer arkadaşlarımı ayartmaya kalktılar ama başaramadılar.”

Ve Hakan Peker, geçirdiği günleri kötü anı değil, iyi bir ders olarak kabul ediyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.com/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-20-sayisi/)

03.02.2018 00:32

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorum Yaz

Yorumlar