Menü

Derya Arbaş ile Talat Bulut Akadaş Oldu!

Kuyucaklı Yusuf” filmini bitirmek üzere olan Derya Arbaş ile Talat Bulut arasındaki arkadaşlığa tanık olanlar bu işin kolay kolay bitmeyeceğini söylüyorlar.

Bilindiği gibi eski sinema oyuncusu Zerrin Arbaş’ın Kızılderili Dehl Berti’den olan kızı Derya Arbaş Türkiye’de çok kısa sürede şöhret oldu. Neredeyse iki genç içinde adından söz ettiriverdi Derya Arbaş. Bu güzel genç kızın Amerika’dan Türkiye’ye gelmesinin nedeni “Kuyucaklı Yusuf” filminde Talat Bulut’la başrolü paylaşacak olmasıydı. Yönetmenliğini Feyzi Tuna’nın yaptığı “Kuyucaklı Yusuf”da şu sıralarda Ayvalık’ta tamamlanmak üzere.

Başrol oyuncuları Derya Arbaş ile Talat Bulut’u sorarsanız, bu iki genç oyuncu da Yeşilçam’daki diğer oyuncuların başaramadığı bir olayı gerçekleştirip aralarında koyu bir arkadaşlık kurdular. Bu arkadaşlığın derecesi özellikle de Derya Arbaş cephesinden bir hayli koyu idi. Talat Bulut’la Derya’nın arkadaşlığını izleyenler işte bu yüzden Bulut’un İstanbul’daki nişanlısı Pınar Afşar’ın kulaklarını çınlatmadan yapamadılar. Çünkü Derya Arbaş’ın Talat Bulut’a kanı öylesine kaynamıştı ki bırakın kamera önünde Bulut’un karşısında rol yaparken gösterdiği rahatlığı, çekim aralarında da yanında hiç ama hiç ayrılmıyor. Talat nereye Derya oraya, Talat olmaksızın yemeğe oturmuyor, gelinceye kadar da onu bekliyordu. Hatta bu uğurda yanından hiç ayrılmayan annesi Zerrin Arbaş’ı bile neredeyse unutacaktı Derya. Yaptıkları tavla partileri de bu arkadaşlığı daha da bir pekiştiriyordu. Sohbetleri ise bir başka türlü idi. Talat Bulut Derya Arbaş’ın yarım Türkçesine çoğunlukla yardımcı oluyordu. Açıkçası ortada Talat Bulut Derya Arbaş’ın anlamlı bir arkadaşlığı vardı.

Ancak ikisinin de genç olmasını birbirlerine yakıştığını ve bu denli kaynaşmalarını görenler bu arkadaşlığın aşka dönüşebileceğini iddia ediyorlar. Bu yüzden de yarı şaka yarı ciddi “Talat Bulu sen artık nikahı unut” diyerek nişanlısı Pınar Afşar’ın acilen önlem alması gerektiğini yoksa Talat’ını elinden kaçıracağını söylüyorlar. Zaten bu söylenenler kendisinin de kulağına gittiğinden çileden çıkan Pınar Afşar şimdiler de kara kara düşünmeye başladı bile. Evet bekleyelim ve görelim Derya Arbaş filmdeki aşkı Talat Bulut’a gerçek yaşamdaki nişanlısı Pınar Afşar’ı unutturabilecek mi?

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.com/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-11-sayisi/)

29.11.2017 20:27

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorum Yaz

Yorumlar