Menü

Demis Roussos’un Şaşırtıcı Sırrı

 

Tüm gazeteler, hatta televizyon bile sözünü etti. 18 Mart 1983 günü Demis Roussos sahnede bekleniyor. Herkes 148 kiloluk dev şarkıcıyla karşılaşmayı beklerken neredeyse ince denecek bir adam gözüküyor. Oysa bu Demis Roussos. Evet ta kendisi… ama 53 kilo vermiş halde.

Bir “sır” sayesinde… O günden bu yana birazdan açıklayacağım bu “sır” tüm dünyayı dolaştı. Ve tamı tamına 1.258.422 (bir milyon ikiyüz elli sekiz bin dörtyüz yirmiiki) kişinin zayıflamasını sağladı. Bunlardan Fransa’nın Château d’Olonne/Vendee kentinde yaşayan Bayan Charrier 34 kilo verdi. Yunanistan’ın Pire kentinde yaşayan Bayan Maria Tsounia 51 kilo verdi. Brezilya’nın San Amara kentinde yaşayan Bayan Ingeborg Bach 19 kilo verdi. Binlerce başkası da herşeyi deneyip umutlarını yitirmişken inanılmaz şekilde zayıfladılar. Birçoğu istedikleri gibi yiyerek, ilaç almadan, özel egzersizler yapmadan kilo vermiş olmaktan duydukları mutluluğu ve şaşkınlıklarını dile getiren mektuplar yazdılar bana.

Yönteminiz sihirli değnek gibi. Yalnızca otuz gün içinde 14 kilo verdim ve bir daha da almadım.”

Claudette Donais

Montrdal/Kanada

Ümitsiz vaka olduğumu düşünüyordum. Ama sonunda 14 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum. Zayıfladım çünkü uygulaması kolay ve istediğim kadar yiyebiliyorum. Hayatım tümüyle değişti. Kocam yeni bir karısı olduğunu söylüyor.”

Pat Smith

Isle la Motte/ABD

Zayıflamış olmam ilk önce kocamın dikkatini çekti. Öyle sevindim ki… İlanda söylenenlerin hepsi doğru… Her kelime.”

Adele Maya

Genova/İtalya

Dörtbuçuk yıldır zayıflamaya çalışıyorum. Herşeyi denedim. Sadece sizin yönteminiz benim için geçerli oldu.”

Graciela Bordon

Buenos Aires/Arjantin

Tam ondört günde 9 kilo verdim. Şimdiye kadar hiçbir deney im başarılı olmamıştı.’’

Miranda Belloli

Herşeyi denemiştim ama nafile. İlanı okuyunca inanmadım. Denememe neden hiçbir risk almıyor olmam ve zayıflamazsam yöntemi size geri gönderebilme imkanımdı. iyi ki denemişim zira 11 kilo verdim. Hayatım değişti.”

Angela Gonzales

Madrid/İspanya

Yakında havalar ısınacak… 9 kilo verdiğimden (iki haftadan daha az bir sürede) olsa gerek, mayomu giymek için sabırsızlanıyorum.”

Mariela G.

Cordoba/Arjantin

Böyle “mucizevi” şekilde, fazla kiloları yokeden önemli sır nedir?

Cevap büyüleyici: Biri Amerikalı, Dr Hay, diğeri Alman, Dr. Walb; iki doktor tarafından bulundu. Belki duymuşsunuzdur: Adı bölüştürülmüş beslenme.

Bölüştürülmüş beslenme nedir?

Rejimin tam tersidir. İstediğiniz kadar yiyorsunuz. İstediğinizi yiyorsunuz.

Karıştırmamak

Yapmanız gereken tek şey aynı öğünde bir takım yiyecekleri birlikte, karışık yememektir. Dr. Hay ve Walb, vücudumuzda “yağ üretilmesinin” birtakım yiyeceklerin organizmamızda biraraya gelmesine bağlı olduğunu keşfetmişlerdir. Örneğin, tereyağının şişmanlattığım herkes bilir. Ancak, mesela fasulye garnili kocaman bir biftek yeseniz ve bunların üzerine dilediğiniz kadar tereyağı sürseniz ZAYIFLARSINIZ! Oysa aynı miktarda tereyağını hamur işleriyle birlikte yerseniz ŞİŞMANLARSINIZ!

Öyleyse birarada yenebilecek ve yenmemesi gereken besinler mi var? Evet. Yani aynı öğünde birarada yememeniz gerekir.

Ama herşeyi yiyebiliriz değil mi?

Tabi, kesinlikle herşeyi ve istediğiniz miktarda.

Bu yöntemle 53 kilo veren Demis Roussos, eskisi kadar yemeğe devam etti. Siz de bu basit kurala uyarak aynı şekilde zayıflayabilirsiniz: aynı öğünde bir takım yiyecekleri birlikte yememek.

Aynı öğünde bir arada YEMEMEK GEREKEN yiyecekler nelerdir?

Demis Roussos’un ünlü rejimbilimci Veronique Skawinska’yla birlikte yazdığı kitapta:

1) Bir arada yendiğinde vücutta yağ oluşumuna neden olan (dolayısıyla yememek gereken) tüm yiyecekler,

2) Bir arada yendiğinde vücutta yağ oluşumuna kesinlikle neden olmayan (dolayısıyla dilediğiniz kadar yiyebileceğiniz) yiyecekler tek tek belirtilmiştir.

Bazı besinleri birarada yememeyi sürdürecek miyiz?

İdeal

Hayır, ideal kilonuza erişince onu korumak kolaydır. Kilo aldığınızı görürseniz sadece bir iki gün için aynı yöntemi uygulamanız yeterlidir.

Başka “açıklamalar”

Demis Roussos’un kitabında ve bunun yanısıra elinize geçecek olan deneyimiyle ilgili, açıklamaları:

– Birtakım sebzelerin sağlığınız üzerindeki büyüleyici etkisini,

– Yağlanmanın nasıl giderileceğini ve önüne nasıl geçileceğini,

– Dilediğiniz kadar yiyebileceğiniz, şişmanlatmayan Demis Roussos usulü karides salatası, pırasalı balık kızartması gibi tam 35 adet yemek tarifini,

– Bitkilerden yararlanma yöntemlerini,

– Ve özellikle de nasıl zayıf kalınacağına ilişkin önerileri (Demis Roussos’un başka hiçbir kitapta okuyamayacağınız başka açıklamalarını) bulacaksınız.

Hiçbir yükümlülüğe girmeden “Bölüştürülmüş beslenme” yöntemini denemek ister misiniz?

40 kilo fazlalıkları olan kişiler bile ideal kilolarına kavuştular. Dünyanın farklı ülkelerinden birçok kişinin bununla ilgili ne düşündüklerini okudunuz. Şimdi dilediğiniz kadar ince olabilirsiniz.

Bu inanılmaz yöntemi hiçbir yükümlülüğe girmeden denemek için yandaki kuponu doldurarak Demis Roussos’un kitabını isteyin. Ve alır almaz kilolarınızın birbiri ardına nasıl yokolduğunu görün. Sonrasında, %100 memnun kalmazsanız 90 gün içinde kitabı bize geri gönderebilirsiniz. Bedelinin size hiçbir soru sorulmaksızın iade edileceğini şahsen taahhüt ediyorum. Gördüğünüz gibi paranızı değil fazla kilolarınızı kaybedeceksiniz.

Bu deneyi yapmakta halâ kuşkulannız varsa aşağıdakileri okuyun.

1) Bu deneyi yapmakta tümüyle özgürsünüz. Haftada en az bir buçuk kilo vermezseniz paranız size geri ödenecektir. Buna da ancak siz karar vereceksiniz.

2) Canınızın çektiği yiyeceği, dilediğiniz kadar yiyeceğiniz tek nokta, Demis Roussos’un belirttiği bir takım yiyecekleri aynı öğünde birlikte yememektir.

3) Önerilerin sonu BAŞARIDIR! Demis Roussos’un önceki haliyle (148 kg.) bugünkü halini (95 kg.) aşağıdaki resimlerden karşılaştırırsanız başarıyı kolayca görebilirsiniz.

4) Kendinizi enerji dolu hissedeceksiniz. Bu “bölüştürülmüş beslenme”nin size sunacağı bir armağandır. (Bugün 77 yaşında olan Başkan Reagan’ın olağanüstü canlılığının sırrı da bu beslenmede gizlidir.)

5) Fazla kilolarınızdan kurtulacağınız için kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Çok daha sağlıklı ve dolayısıyla çok daha çekici bir görünümde olacaksınız. Sizi çekici bulanların sayısı birden artacak. Önünüzde yepyeni bir yaşamın kapıları açılacak.

6) Zayıflamanın, çekici bir görünüme sahip olmanın bedeli arabanıza bir depo benzin doldurtmakla eşdeğer olacaktır. Arabanıza 29.900 TL.lik benzin koyarak 350 km. yol almak ya da aynı parayla dilediğiniz kadar yemek yiyerek zayıflamak arasındaki seçim size aittir.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.com/shop/urun/pazar-ekspres-dergisinin-7-ocak-1990-tarihli-sayisi/)

17.07.2017 19:48

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorum Yaz

Yorumlar