Menü

Ahmet Uğurlu İkinci Evliliği İçin Adım Attı

Tiyatro sanatçısı Ahmet Uğurlu, karısından boşandıktan sonra arkadaşlık ettiği çevirmen Zeynep Necef Akra ile ikinci evlilik yolunda ilk adımı attı.

Yazı dizimizin kahramanı ve ”yılın çapkını” Ahmet Uğurlu, askerlik izlemlerini tamamlayıp, bir yıllık tecil aldıktan sonra yakın arkadaşlarına ve dostlarına bir sürpriz yaparak aniden nişanlandı.

Geçtiğimiz yaz karısından boşanan Uğurlu, bir süredir tiyatro çevrelerinin yakından tanığı çevirmen Zeynep Necef Akra ile arkadaşlık ediyordu. İş ilişkisi ile başlayan bu arkadaşlık sonunda aşka dönüştü ve iki sevgili sonunda Şan Müzikholü’nün fuayesinde birkaç sanatçı arkadaşlarının katıldığı kokteylle evlilik yolunda ilk adımı atarak nişan yüzüklerini parmaklarına geçirdiler.

“Artiz Mektebi” isimli oyunun galasından sonra saat gece 01:30’da Şan Müzikholü’nün fuayesinde buluşan sanatçılar, aralarına Ahmet Uğurlu ve Zeynep Necef Akra’yı alarak günün mana ve önemini belirten konuşmalar yaptılar. Daha sonra da sanatçı ağabeyleri Ali Cağaloğlu, mutluluk dilekleri, alkışlar arasında Necef ve Ahmet’in sürpriz nişanının yüzüklerini taktı…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.com/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-21-sayisi/)

21.02.2018 03:18

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorum Yaz

Yorumlar